Teb Kart Şifresi Alma işlemi çok kolay bir işlemdir. Hemen TEB internet adresine giriş yaparak internet şubesi aracılığı ile bireysel ya da kurumsal giriş yaparak parolanızı alabilirsiniz. Anında şifre almak için kart bilgileriniz gerekeceğinden, önceden kredi kart bilgilerinizi yanınızda bulundurunuz.

Öncelikle kart tipi seçimi yapacaksınız ardından kart bilgilerinizi gireceksiniz. Sonra 3. Aşamada kişisel bilgileriniz istenecektir. Son aşamada SMS doğrulama işlemi yapılacak. TEB bankasından anında şifre alma işlemi internet üzerinden kolayca yapılabilir. Birkaç dakika içinde anında şifrenizi alabilirsiniz.

TEB dünyanın her noktasından hızlı güvenli ve kolay erişim sağlamanız için bir web platform oluşturmuş durumda. Kolay bir kullanıcı menüsü ile yapabileceğiniz birçok bireysel ve kurumsal bankacılık işlemi var. Cepteteb müşterisi olmak için izleyeceğiniz yol da çok basit. Banka müşterisi olmayanlar da aynı site üzerinden ya da mobil üzerinden Cepteteb müşterisi olabilirler.

Birçok firma, TEB kartları ile alış veriş yapacak olan müşterilere, yüzde 50 oranına varan indirimler paketleri sunuyor.  App Store  Netflx, Spofity bunlardan sadece bazılarıdır. Kartın avantaları bununla bitmiyor, otomatik ödeme talimatı verdiğinizde de bonus para kazanma imkanınız var.

Teb kartlar çeşitli ihtiyaçlara göre değişik formatlarda sunuluyor. TEB kartları; teb Bonus, TEB She Card, CepteTeb Kredi kartı, CepteTeb banka kartı, TEB World Card gibi çeşitli kartlar sunuluyor.

Teb Kart Şifresi Alma İşlemi için hemen internet ya da mobil platformlardan bağlanarak hemen hizmet alabilirsiniz.