Bugün sizler için ayda 182 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisini araştırdık. Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunmuş olduğu aylık 182 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisi ya da 363 TL ile 10000 TL ihtiyaç kredisini kapsamlı bir çalışma ile sizlere sunuyoruz.

Her geçen gün yükselen banka ekonomisinde, müşterilerine farklılık yaratmak isteyen bankalar yeni yeni uygulamalar getirerek, daha fazla müşteri potansiyeline erişmek ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla her geçen gün yeni uygulamalar ile büyümeye çalışıyor. Türkiye Ekonomi Bankası aylık belirlenen tutarlarda bu uygulama kapsamında yeni müşterilerine ve alan müşterilerine fazla imkanlar sunarak daha geniş bir kitleye hitap etmek istiyor.

Tek yapmanız gereken kredi notunuzun iyi olup en yakın TEB şubesine giderek ya da internet şubesi üzerinden bu kredilere başvurmak olacaktır. Bu kampanyaya katılmak için nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet gelir belgesi yeterli olacaktır ve yaşınızın 18 üstü olması gereklidir.

Yapacağınız başvurular dahilinde uygun görülmesi halinde en az 24 saatlik bir süreç çerçevesinde sizlere ulaşılıp kredinizin onaylanıp onaylanmadığı aktarılacaktır. Sizin tek yapmanız gereken başvuruda bulunup en uygun zamanda cevabı bekleyip onaylanması halinde kredinizi ödemeye başlamanız.

Kredi notunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Findeks platformu üzerinden kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Kredi notunuza karşılık gelen max. Kredi tutarını da yaklaşık olarak görüntüleyebilirsiniz.