Bugün sizler için 735 TL ile taksitlendirme seçeneğini sunan Yapı Kredi Bankası’nın 20000 TL kredin hazır projesini size sunuyoruz.  Yapı Kredi her geçen gün yeni iyileştirmelerle farklı nitelikli uygulamalarına meydana sunuyor. Bu yeni uygulamasında geniş kapsamlı olarak belirlenen fiyat tutarını 355 TL taksitle 5000 lira krediye ayda 370 TL ile Taksitlendirme seçeneği ile 10000 lira da kredi sunmasının yanı sıra Ayda 735 TL ile 20000 lira ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

Uzun zamandır reklam faaliyetlerine ara veren Yapı Kredi Bankası, gerek gazetelerden, gerekse televizyon reklamlarından uzak durmuştur, nihayetinde yeni bir kampanya ile karşımıza gelen Yapı Kredi Bankası uygun taksitlendirmeler ile ihtiyaç kredisini müşterilerine sunuyor. 48 ayı geçen vade eğlendirme ve taksitlendirme sürecinde kampanya de kişiden kişiye değişen özel faiz oranları uygulanıyor bu oran aylık yüzde 1.97’den başlıyor.

Yapı Kredi Bankasında bu krediyi kullanmak isteyen kişilerin ilk önce kredi notlarının yüksek faiz oranlarına göre uygulanıyor, kredi notu iyi olan müşterilerine Yapı Kredi bankalarına giderek en yakın şubeden kredi ihtiyacında başvurusunda bulunabiliyorlar

Sizlerin de kredi notu ise bu kampanyadan yararlanabilir, istediğiniz tutarda krediler için 5 oranında kredi tahsis ücreti ödeyerek bu kampanya koşulları arasında sizlerde yer alabilirsiniz.

Bu yeni ihtiyaç kredileri, öncelik getirirken, Yapı Kredi, taksitlendirme tutarında indirime giderek, farkların ortaya koymaya çalışmıştır.